top of page

RYTŲ MEDICINOS TEORIJA

IN–JAN IR U–SIN TEORIJA – senovės kinų filosofijos esmė:

 

IN – JAN teoriją galima įsivaizduoti kaip du priešingus ir vienas kitą papildančius pradus. Tai senovės Kinijos išmintis, pagal kurią kiekvienas daiktas, situacija, jausmas yra dviejų polių ir turi savo priešingybę. „JAN“, tai yra išorė, augimas, didėjimas, funkcionalumas, ryškumas.

 

„IN“ – vidus, mažėjimas, šaltis, tamsa ir t.t. Žmogaus organizme yra penki pilnaviduriai IN organai – kepenys, blužnis, širdis, plaučiai, inkstai, o taip pat šeši tuščiaviduriai JAN organai – tulžies lūslė, plonasis žarnynas, skrandis, storasis žarnynas, šlapimo pūslė, ir trijų kūno dalių meridianas dar vadinamas „trigubu šildytuvu“, ypatingas tuo, kad tai ne organas, o energijos funkcijų sistema, susijusi su širdies darbu. Ši unikali sistema yra vienintelė žmogaus organizme turinti abi, ir IN, ir JAN energijas. Nuo senovės laikų Kinijoje į visus pokyčius (įvykius, virsmus) gamtoje žiūrėta iš priešingybių vienybės pozicijos (IN ir JAN).

 

IN ir JAN tarpusavio sąveiką simboliškai priimta išreikšti penkių fizinių elementų – Penkių Stichijų, egzistuojančių gamtoje, pagalba: Medžio, Ugnies, Žemės, Metalo ir Vandens. Visi penki pirminiai elementai tarpusavyje susiję, persikūnija ir daro įtaką vienas kitam, yra nepertraukiamame judėjime ir palaiko dinaminį balansą.

 

Tradicinė kinų medicina (TKM) į visų organizmo sistemų veiklą žiūri iš IN –JAN ir U – SIN pozicijų. Norint subalansuoti IN ir JAN būtina vadovautis penkių pradinių U – SIN elementų dėsniais. Kai IN ir JAN subalansuoti ir palaiko U – SIN pusiausvyrą, žmogaus organizmas pripildytas gyvybinės energijos ir sveikatos. O esant disbalansui, atvirkščiai – blogėja sveikata ir dvasinė žmogaus būklė, vystosi įvairiausi susirgimai.

 

TKM specialistai pabrėžia, kad egzistuoja efektyvūs geros sveikatos atstatymo ir palaikymo būdai bei metodikos organizmo sureguliavimo pagalba. Tokio požiūrio esmė yra ne tiesiogiai kovoti su ligas sukeliančiomis bakterijomis, o sureguliuoti IN ir JAN balansą pagal penkis U – SIN elementus ir normalizuoti gyvybinės energijos „ČI“ teisingą tekėjimą. Sustiprėjus imunitetui, organizmas pats galės kovoti su žalingomis bakterijomis ir savaime atsigaus.

 

Unikalus absoliučiai natūralių FOHOW produktų poveikis leidžia reguliuoti organizmo gyvybinės veiklos sistemas (IN ir JAN), aktyvuoti vidaus organų dinaminio balanso atstatymo sistemas, sustiprinti imunitetą ir natūralias organizmo atsistatymo funkcijas. 

 

FOHOW JAN–ŠEN TEORIJA:

Stipri sveikata – kiekvieno žmogaus svajonė. Šiame pasaulyje nėra nieko svarbesnio ir vertingesnio už gerą fizinę ir dvasinę sveikatą.

 

XXI amžiuje materialinė kultūra pasiekė savo vystymosi viršūnę, mokslo progresas leido šiuolaikinei medicinai pakilti į labai aukštą lygį, tačiau progresas taip pat atvedė prie anksčiau neregėtų ekologinių pokyčių: klimato pasikeitimų, mus supančios aplinkos užteršimo, pernelyg didelio medicininių preparatų naudojimo.

 

Vienintelė išeitis – grįžti prie pirminio šaltinio ir visiškai atstatyti savo sveikatą pagal tradicinės kinų medicinos, JAN–ŠEN FOHOW principus. Tai vienintelis teisingas pasirinkimas, kuris leis ne tik atstatyti Jūsų sveikatą, bet ir gyventi ilgą, laimingą ir džiaugsmingą gyvenimą, drauge su vaikais, artimaisiais ir draugais! 

Pagrindinis JAN–ŠEN FOHOW teorijos tikslas – žmogaus gyvenimo kokybės pagerinimas, tai sveikas, džiaugsmingas ir ilgas gyvenimas.

 

JAN–ŠEN FOHOW – tai ne tik gyvenimo puoselėjimas, tai aktyvus, optimistinis, įdomus Jūsų, Jūsų vaikų ir artimųjų gyvenimo būdas.

JAN–ŠEN FOHOW – tai sveikatos palaikymo kultūra, turinti tris svarbius gyvybinės veiklos aspektus:

 

JAN–ŠEN psichologija. Sąmoningai reguliuodami emocijas ir nuotaiką, Jūs galite daryti įtaką organizmo hormoninės terpės vidiniams procesams, pasiekdami optimalių savo sveikatos rodiklių. Šiam aspektui priskiriami įvairūs kultūriniai renginiai, kurie suteikia estetinį pasitenkinimą, kultūrinį ir dvasinį augimą.

 

JAN–ŠEN elgesys. Saikingas fizinis krūvis gryname ore, teisingas kvėpavimas, reguliarūs fiziniai pratimai, pilnavertis miegas ir poilsis – Jūsų fizinės sveikatos garantas.

 

JAN–ŠEN mityba. Tai vienas iš svarbiausių JAN–ŠEN aspektų, leidžiančių reguliuojant mitybą pasiekti ilgalaikio sveikatingumo ir ilgaamžiškumo.

 

Reguliavimas. 

Pagrindinis kompleksinis metodų ir priemonių, ir pirmiausia, mitybos poveikis, leidžiantis reguliuoti ir sinchronizuoti žmogaus vidaus organų ir organizmo sistemų veiklą. Reguliuojant svarbiausia pasiekti IN–JAN balansą, t.y. teisingą medžiagų apykaitą – metabolizmą. 

 

Valymas.

Tai žmogaus organų ir sistemų reguliavimo sudėtinė dalis, kurio tikslas yra organizmo vidinės terpės balanso palaikymas, valantis nuo šlakų ir toksinų, o taip pat šalinant nereikalingas arba pašalines organizmo gyvybinei veiklai medžiagas.

 

Atstatymas. 

Tai žmogaus organų ir sistemų reguliavimo sudėtinė dalis, kurio tikslas yra organizmo papildymas normaliai gyvybinei veiklai būtinomis ir trūkstamomis medžiagomis, tokiomis, kaip vitaminai, makro – ir mikro elementai bei kitomis maistingosiomis medžiagomis.

APIE GRYBĄ KORDICEPSĄ:

 

Kordicepsas auga labai atšiauriomis sąlygomis Cinchaisko–Tibeto kalnyne, esant žemai temperatūrai ir deguonies trūkumui, iki 4000 m virš jūros lygio aukštyje. Kininis kordicepsas priklauso askomicetų grybų klasei. Jeigu šiltu metų laiku į vieno drugelio rūšių (Hepialide) lervą įsiskverbia kordicepso spora , tai žiemos pabaigoje, prasidėjus vegetacijai, ši spora virsta šaknimi. Iš šaknies išauga grybo kūnas, išvaizda panašus į žolės stiebelį. Pavasarį augantis grybas sunaudoja viso lervos turinio maistingąsias medžiagas, o vėliau, susijungęs su šalia augančių vaistažolių šaknų sistema, naudoja jų maistingąsias medžiagas. Deguonies trūkumas aukštikalnėse, žema oro temperatūra, jos svyravimai, o taip pat ryšys su kosmosu, užgrūdina kordicepsą ir jame susikaupia daug energijos. Pasak senovės kinų gydytojų, kordicepsas – „tai saldi, neutrali (šilta) medžiaga, kuri įeina į plaučių, inkstų kanalus“. Jis užpildo inkstus ir stiprina JAN, užpildo plaučius ir nuramina dusulį, sustabdo atsikosėjimą krauju bei šalina skreplius, „išgydo šimto rūšių susirgimus“.

 

Amerikos farmakologai pradėję 1980 metais, iš kordicepso išskyrė tokias unikalias medžiagas kaip kordicepinas, kordicepso rūgštis, adenozinas, adeninas ir nustatė, kad šios medžiagos stiprina žmogaus imuninę sistemą. Kordicepsas efektyviai valo organizmą, sustiprina jo atsparumą įvairioms infekcijoms, palengvina žmogaus prisitaikymą prie oro permainų ir aplinkos apskritai. Naudojant kordicepsą pasiekiami geri rezultatai gydant vėžinius susirgimus, jis aktyvina eritrocitų, leukocitų, trombocitų atgaminimą, saugo organizmą nuo radiacijos, atstato pažeistą žmogaus aurą. 

TRYS FOHOW KORPORACIJOS PRODUKTŲ KŪRIMO PRINCIPAI:

 

Pagrindinė fohow mokslinių tyrimų instituto ekspertų užduotis – sveikatos produktų industrijos kokybės etalono lygio siekimas!

 

  1. Produktas privalo būti akivaizdžiai efektyvus. Jeigu efekto nėra, tai – ne mūsų produktas!

  2. Produktas privalo būti natūralus ir saugus. Jame neturi būti cheminių medžiagų. Jeigu produkte randamos cheminės medžiagos tai  ne mūsų produktas! Produktą galima naudoti kasdien ilgą laikotarpį.

  3. Produktas turi atitikti sveikatos išsaugojimo kultūros mokslinius principus, jo gamybos technologija turi būti pati pažangiausia, produktas turi atitikti tradicinės kinų medicinos patentų keliamus reikalavimus ir turėti teisę į intelektinę nuosavybę. Receptūra turi priklausyti FOHOW korporacijai.

 

FOHOW produktų kūrimo ir tobulinimo metodai pelno pasitikėjimą. Viso pasaulio aukščiausio lygio teisingos mitybos ir sveikatos specialistai susivienijo vadovaujant JAN – ŠEN FOHOW Mokslinių tyrimų institutui. Tai garantuoja akivaizdų efektą ir absoliutų produktų natūralumą. Institutas turi savarankišką intelektinę nuosavybę, unikalias receptūras ir gamybos technologiją, kurių neįmanoma klastoti. Kiekvienas produktas yra puikios kokybės ir atitinka aukščiausius gamybos standartus. Produktų kokybė kontroliuojama nuo pat gamybos pradžios visuose proceso etapuose. Jiems suteikti sveikatingumo ir farmacijos produktų GMP sertifikatas, kokybės valdymo sertifikatas ISO9000, HACCP sertifikatas, kokybės sertifikatas QS, HALAL, tarptautinis Košer ir kiti oficialūs sertifikatai.

bottom of page